1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Держекоінспекція подала позов до суду щодо призупинки господарської діяльності ТОВ «Екодерево»

Незаконне випалювання деревного вугілля – одна з найгостріший проблем Хмельниччини сьогодні.

Випалювання вугілля здійснюється без жодних дозволів і призводить до забруднення атмосферного повітря та знищення лісів Хмельниччини. Вугілля випалюється на саморобному устаткуванні у так званих бочках, при цьому в повітря потрапляють небезпечні хімічні речовини: оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, смоли. Під час такої без господарської діяльності нещадно вирубуються ліси та зростає небезпека виникнення пожеж.  

До Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області постійно надходять скарги від громадян про незаконну діяльність виробництв по випалюванню деревного вугілля на території області.

Так, 30 серпня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Екодерево», що в місті Нетішині.

За результатами перевірки було встановлено, що підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від трьох джерел викиду (бочок для випалювання) за відсутності відповідного дозволу, чим порушило вимоги Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

За виявлені правопорушення директора ТОВ «Екодерево» притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Окрім того, Держекоінспекція звернулась з позовом до суду про прийняття рішення щодо призупинення господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Екодерево» із випалювання деревного вугілля до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 

 

2017-09-19