1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спеціалісти юридичної служби Держекоінспекції прийняли участь у семінарі з питань земельних відносин

 

28 вересня цього року спеціалісти юридичної служби Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області прийняли участь у семінарі на тему «Виявлення, розкриття та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про злочини у сфері земельних відносин та охорони довкілля», який відбувся в залі засідань обласної прокуратури.

У семінарі також взяли участь заступник прокурора області, працівники управління нагляду у кримінальному провадженні, керівники місцевих прокуратур, представники Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства та Головного управління Держгеокадастру в області.

Учасниками семінару були обговорені такі актуальні питання як, кримінальна відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки, правові аспекти здійснення державного контролю в сфері охорони земель та ін.. Про основні порушення вимог природоохоронного законодавства у сфері земельних відносин на території області доповіли присутнім спеціалісти юридичного сектору Держекоінспекції у Хмельницькій області.

В результатами проведеного заходу, представниками правоохоронних органів та контролюючих установ області були намічені основні напрямки взаємодії у сфері земельних відносин та охорони довкілля Хмельниччини.

 

 

2017-10-02