1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Оголошується прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» – 2017!

28 жовтня за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі в Конкурсі запрошуються усі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією до 30 листопада поточного року.

Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в період з 30 листопада до10 грудня поточного року.

Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсіУкраїни й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

На Конкурс подаються такі матеріали:

– відповідно оформлена робота, яка має містити наступні складові: назва роботи, короткий опис  природного об’єкту, інформацію про екологічні проблеми з обов’язковою фото фіксацією,інформацію про виконану роботу з усунення проблеми з обов’язковою фотофіксацією, інноваційні пропозиції для запобігання в подальшому виникненню аналогічних проблем);

- анкета учасника Конкурсу (Зразок за посиланням  http://menr.gov.ua/public/dzherela/929-anketa-uchasnyka-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel);

- порядок проведення Конкурсу за посиланням:: http://menr.gov.ua/public/dzherela/4296-poryadok-provedennia-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel.

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України:

електронна адреса: press@menr.gov.ua.;

поштова адреса: 03035 м. Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”.

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією та будуть нагороджені цінними призами в рамках Міжнародного екологічного  форуму «Довкілля для України».

 

 

 2017-11-13