1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Разом зробимо довкілля кращим!!!

Колектив Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області активно продовжує долучатись до заходів, присвячених Всеукраїнському Дню довкілля.

Так, 21 квітня цього року спільними зусиллями працівників Інспекції очищено від сміття узбіччя лісу вздовж вулиці Лісогринівецької, що в обласному центрі. Завдяки проведеній роботі було зібрано понад 50 мішків побутового сміття.

Сьогодні, 26 квітня, державними інспекторами з охорони довкілля Хмельниччини приведено до належного естетичного та санітарного стану прилеглу територію Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області: прибрано клумби, обкопано та висаджено дерева. Всі ці заходи реалізуються для того, аби навести порядок у населених пунктах Хмельниччини та перетворити її на прекрасний куточок Поділля.

Держекоінспекція у Хмельницькій області звертається з проханням до всіх небайдужих мешканців нашого краю зайняти активну громадянську позицію у справі підтримання належного санітарного стану населених пунктів та територій, долучитися до весняних заходів з благоустрою. Разом зробимо довкілля кращим!

 

2018-04-26