1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Тривають рейди по випалюванню сухої рослинності

 

   З метою вжиття заходів щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області посилено заходи щодо недопущення самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. 

Працівниками інспекції здійснюються рейдові перевірки з попередження та виявлення порушень правил пожежної безпеки в лісах, лісосмугах та на об’єктах природно-заповідного фонду Хмельницької області.

 

Вкотре нагадуємо, що категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях та присадибних ділянках!!! У разі виявлення фактів випалювання пожнивних рештків та іншої сухої рослинності, особи винні у порушенні вимог природоохоронного законодавства, нестимуть адміністративну відповідальність згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно ст. 245 ККУ в разі спричинення тяжких наслідків.

 

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звертається не тільки до працівників сільськогосподарської галузі, а й до всіх громадян:

 

Пам’ятайте! Випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях та лісових угіддях. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, завдається шкода навколишньому середовищу.

 

Шановні подоляни!! Не завдавайте своїми бездумними діями шкоди неповторній природі рідного краю!!!

 

У разі виявлення випадків спалювання  сухої рослинності та її залишків просимо повідомляти на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області за  номером (0382) 70-37-94.