1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Удосконалення професійної компетентності працівників – один із пріоритетів Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Так, 08 січня 2019 року в приміщенні Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області за участю особового складу Інспекції відбулись чергові навчання з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.

З основними етапами проходження щорічної оцінки та складанням індивідуальної програми підвищення професійної компетентності державних службовців Інспекції, присутніх ознайомила завідувач сектору організаційно-аналітичного забезпечення, документування та контролю Наталія Сологуб.

Окрему увагу під час навчання державних службовців Інспекції було приділено черговому етапу е-декларування, який вже розпочався 01 січня цього року. З актуальними питаннями, які виникають при складанні та поданні е-декларації працівників Інспекції ознайомила головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Лілія Стецюк.

Підсумовуючи проведений освітній захід, виконуючий обов’язки начальника Інспекції Олег Даценко наголосив на обов’язку кожного державного службовця професійно виконувати покладені обов’язки та неухильно дотримуватись законності у повсякденній службовій діяльності.