1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Тривають рейдові перевірки по полюванню!!!

   З метою посилення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час використання об’єктів тваринного світу в мисливський сезон 2018-2019 років, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області проводить посилений контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання в мисливських угіддях області.

   Основним завданням є виявлення фактів порушення правил полювання та виявлення випадків браконьєрства. Інспекцією систематично проводяться рейдові перевірки, під час яких державні інспектори приділяють посилену увагу дотриманню мисливцями правил використання об’єктів тваринного світу.

   Так, 19-20 січня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області були проведені рейдові перевірки на території Дунаєвецького, Ярмолинецького, Деражнянського, Летичівського, Хмельницького та Старокостянтинівського районів. Сорок два мисливця перевірено на предмет дотримання ними Правил полювання, чотири з яких притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за полювання без належного на те дозволу.

 

   

   Нагадуємо, що у разі порушення вимог природоохоронного законодавства, винні особи нестимуть як адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 102 грн. до 1020 грн., так і кримінальну відповідальність. А за повторне порушення закону на порушників чекатимуть не лише чималі фінансові витрати (від 1020грн. до 2040грн), а й конфіскація рушниці та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення або позбавлення права полювання на строк до трьох років.
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звертається до мисливців області! Бажаємо вам вдалого і головне безпечного полювання, але при цьому наголошуємо на неухильному дотриманні під час відвідувань мисливських угідь правил полювання!