1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Проблемні питання екологічного характеру регіону та шляхи їх вирішення

Актуальні екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх вирішення були розглянуті під час розширеного засідання колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, яке відбулось 08 лютого цього року.

За словами першого заступника начальника Інспекції Святослава Савицького, напружений екологічний стан в регіоні сьогодні вже досяг загрозливого рівня для навколишнього природного середовища та здоров’я людини.

Забруднення водних об’єктів скидами забруднюючих речовин  зі зворотними водами промислових підприємств, сільськогосподарського та житлово-комунального господарства, зниження якості води, збільшення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, забруднення атмосферного повітря, велика концентрація об’єктів підвищеної та потенційно підвищеної небезпеки – проблеми, які потребують негайного розв’язання як на регіональному, так і на загальнодержавному рівнях.

Під час засідання колегії присутні обговорили екологічну ситуацію в області, проблеми та перспективи її поліпшення, стан та можливості розширення природно-заповідних територій. Проаналізували екологічні та соціально-економічні проблеми поводження з побутовими відходами у місті та області, а також вплив непридатних пестицидів та отрутохімікатів на стан довкілля.

За результатами обговорення було прийнято рішення направити проблемні питання екологічного характеру регіону на розгляд до Хмельницької держадміністрації, а також підготувати пропозиції щодо внесення змін до діючих нормативно-правових актів в частині здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх вирішення