1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

За самовільне водокористування КЕВ м.Хмельницький нараховані збитки

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області у період з 15  по 25 січня 2019 року було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Квартирно-експлуатаційним відділом міста Хмельницький (КЕВ м.Хмельницький).

 За результатами проведення планового заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів встановлено, що у період з 19 вересня по 01 грудня 2016 підприємство здійснювало забір підземних вод за відсутності дозволу на спеціальне водокористування.

Працівниками Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області підприємству нараховані збитки, заподіяні державі внаслідок самовільного використання водних ресурсів за відсутності дозволу на спеціальне водокористування. Загальна сума збитків становить 32062,40 грн.

Крім того, посадову особу КЕВ м. Хмельницький притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 48 Кодексу України про адміністративні правопорушення.