1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ – КРОК ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ!

Екологічна освіта – це той процес, під час якого формується людина із новим, не споживацьким ставленням до природи та її ресурсів, поведінка якої є екологічно відповідальною. Екологічне виховання будується на принципах збалансованого розвитку, який передбачає переорієнтацію освіти на бережливе ставлення до довкілля, відмову від незбалансованих моделей виробництва і споживання. І починатися вона має з першого досвіду життя в цьому світі, продовжуватися в дитсадку, школі, ВУЗі. Екологічна освіта має супроводжувати нас  безперервно протягом всього життя.

 Одним із основних пріоритетів діяльності Держекоінспекції у Хмельницькій області є проведення еколого-просвітницьких заходів в навчальних закладах міста. Так 28 лютого поточного року в приміщенні Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області було проведено урок підвищення рівня екологічної свідомості серед учнів 5 класу Хмельницької загальноосвітньої школи № 14 на тему «Збережемо первоцвіти рідного краю!».

Під час проведення екогодини, завідувач сектору організаційно-аналітичної діяльності, документування та контролю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Наталія Сологуб розповіла учням про природоохоронну акцію «Первоцвіт», яка  щорічно проходяться на території Хмельницької області з метою збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу та неповторної природної краси рідного краю.

Дітлахи уважно слухали розповіді, охоче приймали участь в обговореннях та відповідали на запитання.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області постійно проводиться робота з екологічного виховання нашої молоді. Тільки спільними зусиллями  ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.