1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спалювання сухої рослинності – загроза довкіллю!

Останнім часом в області почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої рослинності на прибудинкових територіях, узбіччях доріг, в лісових масивах та на полях.  Такі пожежі можуть призвести до пожеж в  екосистемах у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Так, 01 березня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області було виявлено факт спалювання осоки в охоронній зоні гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Моначинський» зі сторони с.Маначин Волочиського району.

З метою  локалізації пожежі та попередження подальших загорань, про даний факт було повідомлено до Головного управління ДСНС у Хмельницькій області та до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре звертається до всіх краян і закликає не випалювати самовільно суху природну рослинність або її залишки, бережливо ставитися до природи рідної землі та дотримуватись встановлених вимог природоохоронного законодавства та пожежної безпеки!

 

Варто пам’ятати, що неконтрольоване горіння сухої рослинності часто призводить до пожеж, які можуть досягнути рівня надзвичайної ситуації, тому у випадку виявлення Вами фактів спалювання рослинності чи її залишків екологічна інспекція просить повідомити про це за телефоном гарячої лінії 0382-70-37-94.