1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Полонщина долучилась до операції «Первоцвіт»!

З метою формування високого рівня екологічної культури, особистої причетності та відповідальності за збереження та раціональне використання природних ресурсів, виховання любові до рідного краю, Полонською районною державною адміністрацією були проведені відповідні заходи в навчальних закладах  району.

 Зокрема, учні загально-освітніх закладів Полонського району взяли участь у Всеукраїнській операції «Первоцвіт» - «Майбутнє лісу в твоїх руках», в рамках якої підготовлено брошури, буклети та листівки з питань щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.

В навчальних закладах району проведено тематичні «круглі столи», вікторини та екологічні інсценівки за різноманітною тематикою: «Адміністративна відповідальність за збирання первоцвітів», «Природа і людина – єдине ціле», «Мрієш про весну-створи її власноруч», «Майбутнє планети в твоїх руках», «Збережи довкілля», «Первоцвіт, який занесено до Червоної Книги України», «Первоцвіт – безцінний дар природи», «Первоцвіти – краса лісів» тощо. Проведено майстер-клас «Виготовлення первоцвітів з паперу».

Особливо уважними слухачами еколого-просвітницьких заходів стали учні початкових класів, для яких були продемонстровані екологічна інсценівка «Весняна казка» та фотоподорож країною “Первоцвіти України - перші посмішки весни”.